Výroba a prodej PEXESA - KVARTETA

Zabývám se výrobou a prodejem pexes a kvartet s českými motivy. Této činnosti se věnuji více než patnáct let. Samostatně od roku 2010. Mým cílem je propagace zajímavých míst naší země, její bohaté minulosti, českých značek, včetně muzeí a zájmových spolků. Své výrobky vydávám v malých sériích s tématy rozhleden, hradů a zámků, církevních památek, auto-moto veteránů, fauny a flory aj..

Online objednávkový systém

Veřejné ceny lze prohlížet online bez přihlášení, k nákupu je nutná registrace.
Máte-li zájem o velkoobchodní ceny, dejte nám po registraci vědět, ceny lze spárovat s uživatelským účtem a "ušít" na míru.
Pro informace o poštovném navštivte Obchodní podmínky. Veškerá funkcionalita se skrývá za ikonkou panáčka vpravo nahoře. V případě zájmu o odběr na fakturu uveďte tuto skutečnost do poznámky.
Zakázková výroba propagačních předmětů
Karty Pexesa v krabičkách Magnetky Omalovánky Pexesa
Zabýváme se zakázkovou výrobou reprezentačních předmětů - Hracích karet, pexes v krabičkách, klasických pexes, magnetek a omalovánek.

Pro více informací naleznete na samostatné stránce nebo nás prosím kontaktujte.

Produkty

Vytvářím také produkty na míru např. obcím, muzeím, firmám atd. Při objednávce získává výrobek punc originality, která se stává sběratelskou záležitostí. Ve svých výrobcích dávám lidem více než jen prosté obrázky. Jsou v nich informace o umístění památky na přehledné mapce, v případě veteránů technické údaje. Do svých pexes a kvartet dávám věci, které jinde nenajdete.
Kontaktujte mě. Vytvořím pexeso nebo karty na míru pro Vás – celé nebo jen jednu kartu – a zařadím je do své kolekce. Možností je mnoho!

Několik výhod mých výrobků

  • Dlouhodobé působení i několik generací
  • Oslovení dalších osob při používání
  • Seznámení s památkami z druhého konce republiky
  • Seznámení s naši bohatou historii
  • Vnímání pexesa a karet jako hodnoty, která se nevyhazuje
  • Překvapivě nízké pořizovací náklady
  • Zakázková výroba již od 100ks!
  • Možnost použít Vaše materiály pro výrobu pexesa, nebo námi již nabízený sortiment se změněnou zadní stranou.
  • Distribuce na Slovensku

Rozhledny & pexesa

Máte rozhlednu? Novou, nově opravenou nebo starou krasavici? Pokud ano, jsem tu pro Vás. Má jedinečná série pexes s rozhlednami je šitá na míru pro každou rozhlednu. Umístění rozhledny do pexesa je zcela zdarma. Potřebuji jen Váš souhlas a nějakou pěknou fotku. Pexeso není zcela klasické, je pojaté i jako katalog s mapou a krabičkou na uložení pexes.
Pexeso vychází několikrát do roka, vždy tak, aby bylo vydáno k slavnostnímu otevření několika rozhleden.

Také vytvářím reklamní a propagační pexesa pro firmy, města a jiné organizace. Pexeso je tiskovina, která osloví jednoduchou a účelnou formou.


©2010-2024: Petr Mičánek, Podlesí 392, 679 23 Lomnice | Tel: 776 037 883 | E-mail: mic.pexeso@seznam.cz
Údržba: Václav Valíček (od 2012) master/6b0b9aff v1604/11.4.2021